• |
ide | kryesore

Milinkovic Savic nuk lëviz, Leonardo mohon të ketë pasur tratativë

Sport

Mbyllja e merkatos mbyll edhe telenovelën që ndezi fantazitë e tifozëve të Milan dhe frikësoi jo pak ata të Lazios: Milinkovic-Savic qendron në kryeqytet dhe sipas asaj që deklaron drejtori i Milan, Leonardo, nuk ka rrezikuar tkurrë të lërë Lazion, të paktën me destinacion Milan: “Nuk ka patur një tratativë me Lazion për Milinkovic-Savic. Kam folur me menaxherin e tij, Kezman, e njoh mirë. Nuk ka filluar kurrë një tratativë dhe nuk ka patur kurrë asnjë mundësi. Nuk ishte e mundshme, ka një kosto shumë të lartë dhe nuk futet në potencialin tonë të momentit”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu