• |
ide | kryesore

Jennifer Lopez rrëmben çmimin e rëndësishëm në MTV

Paparazzi, Slider

Mbrëmjen e djeshme këngëtarja e njohur Jennifer Lopez është rikthyer pas 17 vitesh në skenën e  MTV VMAs. E mund të themi se ky ka qenë një rikthim i bujshëm në të cilin këngëtarja ka triumfuar.

Jennifer Lopez ka marrë cmimin më të rëndësishëm të kësaj shfaqjeje, të cilin kanë fatin ta marrin shumë pak personazhe. Bëhët fjalë pikërisht për çmimin “Video Vanguard Award”.


Deri më sot, këtë çmim e kanë fituar  vetëm Madonna, Beyonce, Justin Timberlake, Pink, Kanye Ëest, Rihanna, Britney Spears dhe sigurisht Jennifer Lopez duhet të ndihet me shumë fat që ju bashkua kësaj kateogrie.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu