• |
ide | kryesore

Jay Z dhe Beyonce dhurojnë bursa për ekselentët

Paparazzi, Slider

Tashmë dhurimi i bursave të studimit nga çifti Carter është kthyer në një traditë. Si çdo vit edhe këtë shtator Beyonce dhe Jay Z kanë lajmëruar se do të ndihmojnë studentet ekselentë, të cilët nuk janë në gjendje të mirë financiare.


Ata kanë vendosur të përzgjedhin 11 studentë në disa prej qyteteve ku kanë mbajtur turneun e tyre “OTR II”. Pra bëhet fjalë pikërisht për në Miami, Orlando, Houston, Phoenix, Atlanta Arlington, Los Angelos, San Diego, Seattle etj.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu