• |
ide | kryesore

Lezhë, 22-vjeçari i vjedh paratë kushëririt, pastaj i fsheh në koshin e plehrave

Lajme, Të fundit

Një 22-vjecar nga Lezha ka rënë në prangat e policisë pasi I ka vjedhur një shumë parash kushëririt të tij
Mariglen Lari ka vjedhur në kasafortën e një lokali në Shëngjin, në pronësi të kushëririt të tij, shumën që arrinte në 7.265 Euro, 120 Paund dhe 45.300 Lekë ( të reja), të cilat i kishte hedhur në një kosh mbeturinash për ti fshehur, ku u gjetën dhe sekuestruan në cilësinë e proves materiale.

Materialet procedurale në ngarkim të tij, do ti kalojnë Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lezhë, për veprën penale ” Vjedhja”.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu