• |
ide | kryesore

VIDEO/ Rezarta Shkurta publikon pamjet pas lirimit nga burgu të Ermal Hoxhës

Lajme, Të fundit

Pas lajmit per lirimin nga burgu te Ermal Hoxhes, Rezarta Shkurta ka bere publike nje video ne Instgaram, ku shihet Ermali dhe vajza e tyre e vogel, Hera.

“Familja ime e vockel u bashku! Faleminderit per cdo fjale e mbeshtetje qe kam ndjere nga ju , keto vite te veshtira… Uroj nga zemra per gjithsecilin nga ju, te gjitha urimet qe me keni dhene, tju kthehen ne bekime ne jetet tuaja”, – ka shkruar ajo.

6 Comments

  1. Keta jane ata qe jane sot ne pushtet, atyre qe u kendon Termet Peci, me pelqimin e Rames…Turp per ne qe i lejojme, 50 vite vrane e shkretuan dhe tani vazhdojne ti thurin lavde…

  2. Si trashegimtar iduhej partise se qelbesirave per ta nxjerre nga burgu ,, si shperblim me rastin e 16 shtatorit.. A ka D, M,TH. kjo? me siguri qe po, se kjo trego qe bandat komuniste si te moderuar sotjane gjalle e ne veprim. Prisni, prisni, se s;keni pare por e degjuar akoma,,,,dhe kjo po vertetohet, dhe verteton qe nga ky hibrid kryeminister vetem faren e keqe do kemi ne pushtet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu