• |
ide | kryesore

Taulant Balla flet pas aksidentit me makinë: I them Berishës se…

Lajme, Të fundit

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla u përfshi këtë të premte në një aksident rrugës për në Shkodër. Me anë të një postimi në rrjetet sociale ai thotë se nuk ka pësuar lëndime.


“Rrugës për në Shkodër makina u përfshi në një aksident rrugor. Shyqyr që të gjithë jemi mirë. Të njoftohet edhe “qytetari digjital”, – ka qenë ky postimi i Ballës në Twitter duke bërë ironi edhe me ish-kryeministrin Sali Berisha. ©LAPSI.al


42211153_1898503280195264_5395215957343862784_n

12 Comments

 1. po kokainistit e bastardin rama e informove.drogen qe kishe ne makin ku e dergove apo erdhi xhafa me trafikantet e tij dhe shpetove.

 2. Tauland, o idiot,
  ka gjera qe nuk kane vend per humor…
  po ku di ti…ti gozhde ne duart e rames je,,,nuk e ke veten ne dore..
  As gruan tende se ke ne dore, t’a ben Rama skedulen e seksit…te henen po, te merkuren jo, te djelen vetem njehere pas ores 2pm.

 3. Nuk di ne e vure re se pas aksifdentit gjithe komentet ne internet ishin kunder teje.
  Asnje: sa keq! Si ndodh? Eshte mire? Gezohem qe ishte me kaq…etj..jo..
  kjo eshte sa vlen ti per Shqiptaret.
  Sa per doktorin…urrehet shume dhe duheet shume…te pakten le gjurme.
  Ti, ti je asgje, nje kobure ne duart e Rames.
  Nje kobure ndryshket, shkon loose ne tyte, dalin me te mira me moderne del jashte perdorimit, falet, shitet, keshtu t’a shohesh veten :Nje objekt me vlere subjektive ne kohe ,vend dhe perdorues.

 4. o pall po ku pjerdh berisha per lolo po ik o ngarko naj kamjon me dru ne librazhd se ate din te besh ate korrupsion din ti

 5. Nuk ka njeri ne Shqiperi qe nuk neveritet kur sheh surratin e Taulantit qe nuk esht veq nji hale qe po e flliq edhe me shum ripjerdhjen e Edvin drogagjiut fundi po u vjen se populli do u jap shqelmin dhe do i qoj atje ku e kan vendin siq ja u dha populli Grek pasokut te Papandreut

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu