• |
ide | kryesore

“Deadpool” vjen me filmin e tij të ri

Paparazzi, Slider

Ryan Reynolds ka nxjerrë një foto, e cila mund të jetë një vazhdim i filmit të famshëm “Deadpool”. Sipas fotos ky film mund të dali në Krishtlindje dhe fansat janë të paduruar.


Në Twitter, aktori shpërndau një foto ku ai i veshur me kostumin e “Deadpool” dhe me kapelen e Babagjyshit të Vitit të Ri, po i lexonte një libër aktorit Fred Savage. Në përshkrimin e fotos aktori shkruante: “Mendime?” përpara se të shtonte: “Gëzuar Krishtlindjet Fred.”


 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *