• |
ide | kryesore

Të shtëna me armë zjarri në Vlorë, plagoset një person

Lajme, Të fundit

Mbrëmjen e sotme në Vlorë është qëlluar me armë zjarri.

Nga të dhënat e deritanishme, ngjarja ka ndodhur në lagjen “24 Maji” dhe një person ka mbetur i plagosur

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes.

Vijon… 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu