• |
ide | kryesore

Negociatat me policinë/ Klemend Balili drejt dorëzimit

Lajme, Të fundit

Nëse ende nuk është ende në duart e policisë, Klemend Balili, bosi i drogës që i ka bërë bisht kërkimeve për më shumë se një vit e gjysëm, duket se është pranë vetëdorëzimit.

Një burim nga policia tha për Lapsi.al se Klemend Balili është në negociata për t’u vetëdorëzuar dhe shumë shpejt do të jetë në qeli. I njëjti burim tregoi për Lapsi.al se marrëveshja me Balilin është arritur dhe se negociatat me të janë mbyllur. Njeriu që për 1 vit e gjysëm i ka shpëtuar kërkimeve si pak të tjerë, pavarësisht zhurmës në media brenda dhe jashtë vendit, është shumë pranë vetëdorëzimit.

Burime nga policia janë shumë të rezervuara për negociatat me Balilin, por kërkimet e ditëve të fundit, presioni i shtuar dhe marrëveshja me policinë, nuk përjashtojnë mundësinë që lajmi për arrestimin e Balilit të jetë një çështje orësh.

Ish drejtori i Ministrisë së Transporteve në Sarandë, dyshohet se ishte në krye të një rrjeti të trafikut të drogës me Greqinë. Pas operacionit ku u përfshi edhe DEA amerikane, Balili u pagëzua nga mediat greke me pseudonimin “Eskobari i Ballkanit”.

7 Comments

  1. kriminelet bisedojn me kriminelet.balili do te ju kerkoj edhe nja dhjet fish tjeter te pronave -kurse rama do i kerkoi qe balili te fshij videot ku del qe rama i lepin bythen e sapo qir ditmir bushatit,dhe pallen e frrokut.pastaj do kerkojn nga bert 1,2,3 ,gr,jkl.agroni,disa te pa emer te lepijn ter gjurmet e orgjis.nuk kan faj ridhjerja keshtu jan ngjizur ne orgji qe bente enveri,ramizi,gjinushi,mehmet shehu,kristaq rama,spiro koleka dhe lloji i ermonel felaj e aneta rama qe jan gjysem femer gjysem pel u ridhje edvin rama.per parin e ben dhe per popviqin e stalinin si balla.

  2. kriminelet bisedojn me kriminelet.balili do te ju kerkoj edhe nja dhjet fish tjeter te pronave -kurse rama do i kerkoi qe balili te fshij videot ku del qe rama i lepin bythen e sapo qir ditmir bushatit,dhe pallen e frrokut.pastaj do kerkojn nga bert 1,2,3 ,gr,jkl.agroni,disa te pa emer te lepijn ter gjurmet e orgjis.nuk kan faj ridhjerja keshtu jan ngjizur ne orgji qe bente enveri,ramizi,gjinushi,mehmet shehu,kristaq rama,spiro koleka dhe lloji i ermonel felaj e aneta rama qe jan gjysem femer gjysem pel u ridhje edvin rama.per parin e ben dhe per popviqin e stalinin si balla.te fala qenefit negjmije i ben balili rames aty ku u lind e u ngjiz.

  3. lajmi me i ri deshtuan perpjekjet edvin-balili,edhe pse rama i ofroi 5 grat e tij,makoqin,delina ficon,magjistarin,ilva taren,dhe linda xhillarin,me vella gregor e olsi ,pos ketyre ter letrat higjenike si kodheli,ermonel felaj,mutlinda bregun,patozin,imamin,jozefinen,xhaqken,erion velin nuk pranoi te dorzohet ne shkembim te videos ku ramen e pallojn ne grup se bashku me bushatin kriminelet frrok,rosh,rraja e dosh.balili i kerkon zahon si roshi qe te ja perdhunojn ne grup pasi rama nuk u mbeti besnik fjaleve qe i premtoi balilit se do ti ipte gjith saranden atij.vullgare por qfare nuk ben per 5 gram kokain .

  4. Do ta arrestoje policia se nuk ka ku shkon,megjithe mbrojtjen qe i ka bere dyshja e krimit ne shqiperi saliu dhe iliri prej dy vjetesh,nuk ka marveshje me krimin qe kane financuarar saliu dhe iliri,lapsi i di mire keto pune se dhe parate i vijne nga greqia,per te bere te tille lajmi.

  5. O ARI. O KRIETAR, O PISHTAR I DEMOKRACIS. O DREJTUESI I OPOZITES. O LEGJENDA E LAPSIT. mos harro te pish ilacet se te jan shtuar halucinacionet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu