• |
ide | kryesore

Ndahet çifti i njour italian, shkaku Cristiano Ronaldo

Paparazzi, Slider

Raffaella Fico dhe Alessandro Moggi i kanë dhënë fund lidhjes.


Ndërsa përflitej se çifti do të kurorëzonte lidhjen dy vjeçare në martesë, çdo gjë ka ndryshuar.


Arsyeja mendohet të jetë ylli i futbollit Cristiano Ronaldo.Sipas mediave italiane, prokurori sportiv nuk i ka pëlqyer aspak deklaratat e showgirl për ish të dashurin e saj Ronaldo.E ftuar në ‘Matrix’, Raffaella i ka dalë në mbrojtje futbollistit ndaj akuzave kundër tij për përdhunim. Raffaella, e cila ka qenë e lidhur me Ronaldon për 11 muaj në vitin 2009, tha që CR7 ishte një ‘zotëri i vërtetë’.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu