• |
ide | kryesore

Të shtëna armësh tronditin Vlorën, plagoset një 18-vjeçar

Lajme, Të fundit

Një 18-vjeçar është plagosur me armë zjarri mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës.

I plagosuri është identifikuar me inicialet B. B.


Nga të dhënat e para mësohet se ai ka marrë një plumb në këmbë dhe është transportuar në spitalin e Vlorës.

Policia ka shkuar në vendin ngjarjes, por ende nuk dihen rrethanat dhe autori i mundshëm.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu