• |
ide | kryesore

Postimi adoleshent: Mbappé si Holly, por shpatulla e fashuar bëhet virale

Sport

Pas dëmtimit në shpatull të pësuar në kombëtare në ndeshjen kundër Uruguay, Kylian Mbappé është kthyer të stërvitet me Psg, me një fashaturë të dukshme. Sulmuesi francez, që për fat ka pësuar vetëm një shembje, ka publikuar një foto që është bërë shumë shpejt virale, duke e krahasuar veten me Holly, kapitenin e famshëm të NeëTeam e të Japonisë kampione bote në një film kult vizatimor. Mbappe nuk e ka humbur humorin dhe shpreson të jetë në fushë në 28 nëntor në sfidën decizive të Champions League kundër Liverpool, duke treguar me këtë foto se është i gatshëm të bëjë edhe sakrifica: në fund të fundit është akoma 19 vjec…


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu