• |
ide | kryesore

Djokovic bëhet qesharak duke imituar Laosurce: rrëzimi i serbit bëhet viral

Sport, Video

Salif Lasource godet përsëri: artisti francez i rrugës, i njohur për kërcimet e tij hipnotizuese në limitet e pamundësisë, ka sfiduar kampionin e tenisit Novak Djokovic. E kishte bërë më parë kërcimtari francez me ikona të sportit, duke magjepsur ndër të tjera edhe LeBron James dhe nuk dështon edhe këtë herë.

Tenisti serb ka provuar ta imitojë, si dëshmon video e publikuar në Instagram, e gati gati ia ka dalë: vetëm se në fund të përformancës është rrëzuar në mënyrë qesharake, aq sa ka buzqeshur edhe vetë. Në fund të fundit disa janë të zotë të kërcejnë, të tjerë të luajnë tenis!

View this post on Instagram

Back to business🕺@salif_crookboyz

A post shared by Novak Djokovic (@djokernole) on

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu