• |
ide | kryesore

Lubonja: Le të vijnë të na arrestojnë në studio, ose…

Lajme, Të fundit

Analisti Fatos Lubonja i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit” ka komentuar skandalin e prezantuar në emision për kompaninë Dunwell Haberman, e cila është shpallur fituese për rindërtimin e Unazës së Madhe, por që ka falsifikuar dokumentet për të marrë tenderin. Lubonja ka dhënë vetëm dy zgjidhje për situatën, ose arrestimin e të ftuarve në studio, ose ata të qeverisë.

“Ose të na arrestojnë ne në studio, ose ata të qeverisë. Mbas dokumentit është ajo “no comment”, flet vetë dokumenti. Si kanë guxim që shkojnë deri këtu. Ke kapur policinë, gjithë i ke kapur, ja se ku të çojnë kur mungojnë kontrollet institucione ja si degjeneron një pushtet”, – u shpreh Lubonja.

7 Comments

 1. “Ose të na arrestojnë ne në studio, ose ata të qeverisë”. Me qarte nuk thuhet.
  E njejta gje vlen edhe per akuzuesit e Rames,si perdorues droge.
  Nje organizate mafioze e ashtuquajtur”rilindje”,ka marre peng Shtetin shqiptare!
  Vjedh,mashtron,dhe askush nuk ka force ti denoje!Karrikja elektrike eshte pak per
  Edvin Ramen.

 2. Lubonjen e perkrah ziguri i saliut kjo eshte arritje,nuk e arreston njeri lubonjen se nuk i hyn njeriut ne pune,ljubo e zigur folni pak per firmen e bashes viktorjan se ju e njihni,zigur sot ke rradhen per te mbajtur shishen qe saliu te shurroje,vrapo lere ljuben

 3. I BIE DO JU ARRESTOJNE JU EDHE PSE JENI ME TE VERTETEN. NE NJJE VEND KU DREJTESINE E BEJNE KRIMINELET DHE HAJDUTET KESHTU I BIR TR NDODH .

 4. Jo more do ti lajne duart. Un e edveri nuk dime gje thot gjika i bukur, se cfare ka ba drejtori arrsh ne kok te vet nuk dime gja

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu