• |
ide | kryesore

Studenti ia plas Ramës në fytyrë: E zbuluan teatrin. Na diskredituan në rrjetet sociale si të FRESH-it

Arkiva, Të fundit

Spektakli i shpifur i organizuar nga kryeministri dhe Alban Dudushi është diskredituar edhe live kur një nga studentët e pjesmarrës që ishin shitur nga organizatorët si protestues dhe që Rama ju drejtohej si të tillë duke bërë sikur replikonte, ka nxjerrë gjithë sekretin. Po na masakrojnë në rrjetet sociale si të FRESH-it ka thënë ai duke u ngritur në këmbë dhe duke i treguar kamerës fotot që qarkullonin në Facebook. Po ka thënë ai unë jam anëtar i rinisë socialiste po jam edhe student në universitetin e Durrësit”. Të kapur gafil me shfaqen që iu nxi live, reaguan menjëherë edhe Dudushi edhe Rama. “Mos u mer me rrjetet sociale” i tha Dudushi. “Ca do të thëm unë që s’jam drogaxhi”?- i tha Rama.


Që ditën e djeshme që u organizua ky teatër studentët protestues e demaskuan këtë shfaqe të shëmruar që e shndërroi TV më të madh në vend në një leckë të kryeministrit. Por askush nuk e kishte imagjinuar se farsa do të qe kaq e shëmtuar dhe e përgatitur në mënyrë kaq halldupe.


Nuk ka dyshim se po mos i kishin hyrë këtij mundimi manipulativ edhe Rama do kishte dalë më mirë edhe Top Channel do e kishte ruajtur fytyrën.

©Lapsi.al

 

13 Comments

 1. Rama ra si zonje ne lojen e Blushit i cili e futi kryeministrin ne nje valle qe vete hajvani gjate e kerkoi, dhe tani spo di si te dali

 2. Bobobo sa e shpifme. Po me vjell tani ne mes te nates c’taksirat jua kishim. Dudush, ik varu me llastikun e brekve. Beje kete gjest fisnik. Ata studentet aty ishin si frutat fallco te filmi per te qesh me Kim Jong Un 😂

 3. Nuk i thone kot qe genjeshtra i ka kembet e shkurtra -dhe ja ju dolen te pa larat nga goja e tyre -freshisteve-te gjore.

 4. Tani besoj e njohet Blushin. Personalisht kam qene nder te paret qe, kur Blushi levdohej per kritikat ndaj Rames, isha skeptik dhe komentoja kudo “Blushi – no llokma, no party”!

 5. Po perse mo nuk e moret dhe Sajme Qorrin aty dhe te ja kishit fut nji mbledhje grupi drogo socialiste pasi kourumi ishte ber, palla ishte dudush pordha po fressh po blush bytha po e po 😜ah more sajme bolja sikur te ishe aty sa mir do ishte🤮

 6. Hooho, Kjo qe!
  Te gerditshmit Sharlatan
  I del mashtrimi valvitet
  Ky poshte Kerme kuterbonjese e drogume e kerren degradimin e tij prej te drogumi drogaxhi mafioz:
  “Ca do të thëm unë

  s’jam drogaxhi?,,

  Hohohoho. CKELQESA E TIJ

  NJI GOMORBUZEBARDHE makar
  eshtë I Vyeshme se e be nji pune…

 7. Ore po blushin pse e fusni ne kazan ne ket rast, blushin ta urojme qe I futi njalen ne mexhlis….
  Dudushi njala kazanit. Hihihih

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu