• |
ide | kryesore

VIDEO/ Veriu zbardhet nga bora, probleme në Rrugën e Kombit

Arkiva, Lajme, Të fundit

Verilindja sot është zbardhur nga bora. Reshjet kanë nisur rreth orës 2.00 pas mesnate. Ndonëse me intensitet të ulët trashësia e borës ka arritur në 10 cm. Të gjitha rrugët nacionale janë të kalueshme dhe pa probleme. Energjia elektrike nuk ka munguar. Edhe rruga e kombit është tërësisht e kalueshme ndërsa policia rrugore ka zhvilluar kontrolle për pajisjet dimërore të mjeteve që qarkullojnë në rrugën e Kombit kryesisht ato të transportit të rëndë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu