• |
ide | kryesore

Personazhet që u bënë prindër në 2018

2018, Paparazzi, Slider

Erion Veliaj dhe Ajola Xoxa Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij Ajola Xoxa u bënë prindër për herë të parë më 8 Tetor 2018. Dyshja u bënë prindër të një vogëlushi i cili lindi në maternitetin “Koço Glozheni” në Tiranë. Vogëlushi lindi i shëndetshëm, peshonte 3 kg e 400 gr dhe mban emrin Kajan.


Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku


Xhensila dhe Besi u bënë prindër për herë të parë më 12 Korrik 2018. Ata u bënë prindër të një vogëlusheje të cilën vendosën ta quanin Ajka. Një emër shqiptar me një histori interesante. Besi shprehet se kur ishte fëmijë mezi priste të konsumonte Ajkën e qumshtit dhe kjo i kujton shijen më të mirë të fëmijërisë. Ozcan Deniz dhe Feyza Aktan

Aktori i njohur i “Nusja nga Stambolli” Ozcan Deniz dhe gruaja e tij Feyza Aktan u bënë prindër të një djali, të cilin e quajtën Kuzey.

Kristen Durst dhe Jesse Plemons

Çifti i famshëm i aktorëve Kirsten Dunst dhe Jesse Plemons kanë mirëpritur në jetë fëmijën e tyre te parë. 35-vjeçarja solli në jetë një djalë. Ajo konfirmoi shtatzëninë e saj në Janar nëpërmjet një seti fotografik për markën “Rodarte”.

Loredana dhe Mozzik Cifti i showbizit shqiptar më 18 Dhjetor 2018 u bënë prindër për herë të parë. Ata u bënë prindër të një vajze të cilën vendosën ta pagëzonin më emrin Hana.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.