• |
ide | kryesore

Aksidentohen babë e bir, 76-vjeçari ndërron jetë

Lajme, Të fundit

Këtë të hënë, në Konispol, në zonën e quajtur “Qafa e Hanit” një furgon mallrash ka dalë nga rruga dhe është përplasur për pasojë.

Në furgon ndodheshin dy persona, atë e bir. 76-vjeçari Hysen Mullai ka ndërruar jetë për shkak të plagëve të marra. I lënduar ka mbetur dhe drejtuesi i mjetit, 45-vjeçari Fadil Mullai.


Ata po ktheheshin prej punës së tyre. Policia ka shkuar në vendngjarje për të hetuar shkaqet e aksidentit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu