• |
ide | kryesore

Kim K ofendon Khloe në publik për Tristan

Paparazzi, Slider

Edhe pse Tristan Thompson e tradhëtoi Khloe Kardashian e ka falur dhe është rikthyer sërish me të.

Ky vendim nuk është pritur aspak mirë nga fansat e Khloe dhe nga familja e saj.Në lidhje me ktë vednim të Khloes ka folur për herë të parë motra e saj Kim Kardashian gjatë një emisioni ku e ka cilësuar motrën e saj si “idiote”.

“Është shumë e thjeshtë të thuash ‘lëre atë, lëre atë’. Është shumë herë më e vështirë të qëndrosh dhe të kesh të gjithë publikun që mendon se ti je një idiote”, – është shprehur Kim.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu