• |
ide | kryesore

Chris Pratt, plane për shumë fëmijë

Paparazzi, Slider

Chris Pratt dhe Katherine Schwarzenegger u fejuan vetëm dy javë më parë.

Dje gjatë një interviste në “Entertainment Tonight” kur Chris u pyet se çfarë është për të e ardhmja e përsosur aktori tha: “E ardhmja? Oh, shumë fëmijë.” Ai gjithashtu shtoi se kjo e ardhme perfekte do të përfshinte më pak kohë për të punuar dhe më shumë kohë duke shijuar jetën. “Gjithmonë kam dashur të jem njeriu që punon për të jetuar, jo ai që jeton për të punuar”-përfundoi ai.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu