• |
ide | kryesore

VIDEO/ Rrengu që i punuan studentët dekanit të Shkencave Sociale

Lajme, Të fundit

Vazhdon protesta e studentëve të Fakultetit të Shkencave Sociale, dekani i të cilit Edmond Rapti doli kundër tyre duke deklaruar se edhe kreu i Vetëvendosjes, Albin Kurti hyri pa leje në fakultet. Por një ditë më pas, të rinjtë i kanë punuar një rreng dekanit. Studentët i kanë lidhur makinën me disa shirita duke krijuar një situatë qesharake. ©LAPSI.al


2 Comments

  1. Keta te paedukatet s’kan fije turpi. Meritojn nje si ne sheshin Tianamen dhe e shofin mire protesten pastaj!!

    Ngelesat duan ti paguhet cdo gje, ca nga ato barrbonat i ke gjith diten ne kafe, pse per tarifat s’paskan para ato mbeturinat??? Nuk jam mbeshtetes i Rames po turp te ken, po bllokojn gjithe shoket qe duan arsim dhe dije.

    Sidomos ajo bjondina esht nje cop drogaxhije

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu