• |
ide | kryesore

Pështyn në tunelin e Etihad: Higuain përfshihet në qendër të polemikave

Sport

Gonzalo Higuain nuk po arrin të bëjë impaktin që do të dëshironte në Londër me Chelsea. I pritur nga skepticizmi i tifozëve të Blues, Pipita fillimisht refuzoi të godiste një penallti, u kthye me dygolësh në Premier League kundër Huddersfield, por tani duhet të mbrohet nga stuhia e polemikave që pasoi disfatën e Manchester 6-0 kundër City dhe e gjitha për një të pështyrë.

Pas humbjes më të rëndë të Chelsea në histori, Higuain është inkuadruar nga telekamerat e pozicionuar në tunelin e Etihad Stadium, ndërsa pështyu në në brendësi të tij. Një gjest i pamenduar, ndoshta për shkak të nervozizmit për një humbje kaq të rëndë, por që po bën shumë zhurmë në Angli, ku argjentinasi akuzohet nga shumë tifozë për mungesë edukate dhe respekti.

1 Comment

 1. Hello there,

  My name is George and I’d like to know if you would have some interest to have your website here at lapsi.al promoted as a resource on our blog georgemartjr.com ?

  We are updating our broken link resources to include current and up to date resources for our readers. Our resource links are manually approved allowing us to mark a link as a do-follow link as well
  .
  If you may be interested please in being included as a resource on our blog, please let me know.

  Thanks,
  George

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu