• |
ide | kryesore

Nicki Minaj, në një lidhje serioze

Paparazzi, Slider

Nicki Minaj i habiti të gjithë fansat e saj kur quajti Kenneth Petty bashkëshortin e saj dhe së fundmi burime pranë ‘Hollywoodlife’ kanë treguar se dyshja mund të jetë martuar në fshehtësi. Megjithatë reperja i ka mohuar të gjitha këto lajme, duke thënë se e tha atë fjalë thjeshtë për të treguar një marrëdhënie serioze me Kenneth. Minaj ka theksuar se lidhja qe ka me Petty nuk është diçka fizike, por ndihet e sigurt që ka gjetur njeriun e duhur, i cili e bën këngëtaren të ndihet e fuqishme.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu