• |
ide | kryesore

Gazetarja e TCH bën identikitin e vrasësit të avokatit Ravik Gurra

Lajme, Të fundit

Gazetarja Anila Hoxha deklaroi në emisionin “Open” të gazetares Eni Vasili se vrasja e avokatit Ravik Gurra në qendër të Elbasanit dyshohet se ka ndodhur për shkak të detyrës. Ajo ka dhënë detaje nga hetimet duke bërë edhe një identikit të përafërt të vrasësit të avokatit. Sipas gazetares së Top Channel, vrasësi është rreth 35 vjeç dhe 1,73 metra i gjatë. Ajo tha se dyshohet se vrasja është bërë nga vrasës me pagesë, por gjithsesi nënvizoi se hetimet janë në fillim të tyre.

1 Comment

  1. Hajde identikit hajde! Plus, u dashkan 20 prokurore dhe shume gazetare investigative qe te konkludohet per “vrases me pagese” dhe “per shkak te detyres”???
    Cfare ekspertize duhet qe te konkludohet se vrasja u krye ne mbremje dhe ne qender te Elbasanit!
    Kur morrat e prokurorise dhe policise nuk kane asnje piste konkrete dhe kur nuk u intereson zbardhja, dalin me kesi “identikitesh” te tipit “çun me kapele”
    PO TAN SANTON KUSH ÇUN ME KAPELE E VRAU SAPO ERDHEN RIDHJERESIT NE PUSHTET, 6 VJETE MË PARË?????

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu