• |
ide | kryesore

Ciara publikon këngën e re (Video)

Paparazzi, Slider

Pesëmbëdhjetë vjet nga debutimi i saj, CIara po lançon projektin e ri, albumin e shtatë të saj, “Beauty Marks”.
Albumi pritet të publikohet ne Maj, ndërkaq tashmë ka filluar publikimi i këngëve.Superylli i muzikës RnB lançoi këngën e re të një stili të muzikës së viteve 80-të, me bashkë-skenarist Ester Dean.“Beauty Marks” është pasues i albumit “Jackie” i vitit 2015 ndërsa lançohet në Maj me bashkëpunime të mëdha me Macklemore dhe Kelly Rowland.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu