• |
ide | kryesore

VIDEO/ Ervin Salianji godet me shuplakë Ralf Gjonin pas emisionit në Top Channel

Lajme, Të fundit

Ka degjeneruar deri në përplasje fizike debati mes ish-deputetit të Partisë Demokratike Ervin Salianji dhe deputetit të LSI-së, Ralf Gjoni pas emisionit “Open” në Top Channel. Gjatë emisionit ata patën një debat të ashpër për çështjen e mandateve. Burime të lapsi.al thanë se në përfundim të emisionit, Gjoni e ka ndjekur nëpër shkalllë Salianjin duke i kërkuar llogari për faktin që i përmendi familjen gjatë debatit LIVE.

“Ore kujt i përmend familjen ti,”- mësohet të ketë bërtitur Gjoni dhe më pas Salianji e ka goditur me shuplakë. Në këtë situatë ka ndërhyrë stafi i televizionit “Top Channel” që ata të ndahen.


Gjithçka nisi pasi ish-deputeti i PD-së, Salianji u shpreh në emision se deputetët e “opozitës së re”, nuk i hyjnë në punë as dreqit, por janë futur në parlament për të marrë një rrogë (video më poshtë. Nga ana tjetër Gjoni është përgjigjur se mënyra se si ish-deputetët duan t’i zgjidhin gjërat është me dhunë, duke kujtuar këtu edhe rastin që vetë atij i hodhën bojë, shumë pranë banesës së tij.

“Mos guxo më të ma kujtosh më atë moment. Unë kam familje, turp të kesh! Nuk bëhet fjalë për bojën, por është agresion fizik ndaj familjes sime nga njerëz që zënë pritë në hyrjen e banesës sime. Mos guxo më Salianji të më përdorësh atë episod kriminal për të më kërcënuar”, – tha Gjoni.

“Unë kam turp që dal në të njëjtin ekran me ty, por çfarë të bëj! Ti je budalla! Ti je aty për të marrë një rrogë dhe kaq. Mos ma trash zërin mua se e ke të hollë” – tha Salianji. ©LAPSI.al

17 Comments

 1. Si mo paska goditur kete dylberin qe ka kryer studimet jashte per pjatalares. Ky eshte i biri i Dranes dhe Zefit me emer gjerman, nga djepi i qytetrimit boteror Shoshi .

 2. mjaftistat e veliajt te sorrosit (ralf-i) zihen me kriptorosorosjanet e cilit (salijani)
  me kujton ate kur zihne gjylenistet me erdoganistet
  apo mjekeroshet qe marrn pare nga katari me ata qe marrin pare nga arabia saudite

 3. Te shara, shpulle, boje, shashka, dhune…. mjetet e njerezve te prapambetur e pa kauze.
  Po ta vesh re, eshte konstante qe e kane gjithe protestuesit e PDse ne rruge, e deri te Sali Berisha.

  1. Po shpullat e shefit te komisariatit 4 asaj gruas o mbetje rilindase apo ato nuk quhen o kerme homoseksuale!

 4. Ne fakt do rrahur ajo spikerja e Tvsh Eni Vasili!
  Ajo jo vetem nuk di te drejtoje emisione, por kam pershtypjen se vetem me degjenerime te tilla mund te rrise pak artificialisht audiencen

 5. O ZHEJI TE QIFSHA GJYSHEN , KU MA GJETE KETE TE PAFYTYRIN , TE PABESIN DHE TE PA CIPIN GJONI . PALE NA E SHITE SI FIGURE TE LARTE NJE KURVE .

 6. E ndoqa me vemendje live dhe per hire te se vertetes Salijani nuk i permendi ne asnjemoment Gjonit familjen, por me ironi i permendi bojen. Qe i ka futur shpull Gjonit mire ka bere se vertet duket koqe kandari qe po keqperdoret per ca lek me shume!

 7. Paska dhe gei qe bejn si te forte erdhi nga katunet e korces se atje e kishte te veshtire te qihej ne bythe,provoje te ndryshoje me Griden por kucka me pervoje e hodhi ne LAN dhe luluja kuptoje dicka dhe e shkarkoje,tani ky gei na ben dhe te fortin

 8. Nga lajmi, meret vesh se është ky i bojatisuri që e ka ndjekur pas Salianjin duke provokuar sherr e nëse ka ngrënë një shpullë prej tij në korridoret e T.CH, duhej që ky televizion të na e jepte të plotë ngjarjen e jo të përmendë vetëm “sgpullën” e Salianjit.

 9. ja dhe 80 lekshat blogista te PD qe per 120 euro te felliqura kan filluar komentet qe ne 6 te mengjesit. jan ca qe zgjedhin dhe emra varikarsa qe te duken me serioza. o kebaba njerezit u kan kuptuar tashme. varikarsa qe inkurajojn kete pederastin qe te behet i dhunshem. me ta trash zerin dhe Salianji me ate Bardhin eshte si me te qi breshka. do i qelloj dhe ketij ndonje hundlesh tia fusi koken ne byth.

 10. Epo me ta ta trash zerin salianj pilivesa esht si me te qi breshka

  O me rob shpie ca spo degjojm. Salianj surrathardhuca i fort 😱😂😂

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu