• |
ide | kryesore

Gashi i propozon për martesë këngëtares së njohur (Foto)

Paparazzi, Slider

Gashi, ka ditur gjithmonë t’i habisë të gjithë jo vetëm me sukseset e tij, por dhe gjërat pikante të cilat zgjedh të thotë herë pas here. Së fundmi ai ka publikuar një foto të këngëtares Adele në profilin e tij në ‘Instagram’, krah së cilës ka shkruar: “Një ditë do martohem me ty”.Padyshim që kjo deklaratë e reperit nuk mund të kalonte pa u vënë re, ashtu si çdo veprim tjetër i mëparshëm i reperit.Kujtojmë se pak kohë më parë ai bëri të ditur në llogarinë e tij se kjo verë do t’i sjellë suksesin maksimal me këngët që pritet të publikojë, sa të gjithë do të flasin për të.

2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu