• |
ide | kryesore

Video/ Dani Alves tallet me Messi; mesazh nga tualeti “karma is a bi..”

Sport, Video

Jehona e eleminimit të Barcelonës nga Liverpool ende nuk është shuar dhe për ta kthyer në vëmendje mendon Dani Alves. Braziliani është i famshëm për pickimet e tij ironike dhe mesazhi që i dërgon këtë herë Barcelonës, ish-klubit të tij, dhe mikut Lionel Messi, nuk ka lidhje me një ngacmim pa të keq, por me një përgjigje ironike të talljeve të pësuara kur “remuntada”i ndodhi PSG.

“Kështu miqtë e mi te Barcelona, si ndodhi remuntada? Të dhemb eee? Miku im Messi luajte aq mirë në ndeshjen e parë, është e trishtueshme të shihje që luajte aq keq në të dytën. Dhe…portieri juaj. Ter Stegen, guxoi dhe tha “ne nuk jemi PSG” … Karma është një kur..”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu