• |
ide | kryesore

Kastro Zizo: LGBT më ka kërcënuar, nuk jam gay

Paparazzi, Slider

Kastro Zizo ka mohuar se është gay.
Prirjet e tij seksuale nuk ishin përfolur ndonjëherë, por këngëtari foli troç në emisionin e tij “Late Night Show” pasi tha se është kërcënuar nga LGBT për të dalë hapur.
Kastro u shpreh se nëse do të ishtë gay, do të ishte i pari që do ta zbulonte:
“Miqtë e mi, nëse do të doja të isha gay do ishte i pari që do ta ndaja me ju me lumturinë më të madhe, për të të kërkuar dashurinë time të vërtetë, por nuk jam.

Kam pasur kërcënime nga komuniteti LGBT, që më thonë të dal hapur. Çfarë të dal hapur? Edhe po të doja, ta kërkoja thellë në veten time më mungon pjesa më e rëndësishme, të pasmet e mia dhe kur them të pasme e ka fjalën gjithmonë me eksportet dhe output mendon që unë kam kundrejt këtij komuniteti”.
/Ora News


3 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu