• |
ide | kryesore

VIDEO/ Oferta e “Kaubojsit”: 50 mijë euro për atë që filmon Pjerin Ndreun duke blerë vota

Lajme, Të fundit

Kandidati i pavarur për Bashkinë e Lezhës, Eduard Ndocaj u ka bërë thirrje qytetarëve të Lezhës, që të ruajnë votën dhe të mos bien pre e shit-blerjes së saj. Ndocaj u ka kërkuar qytetarëve që të denoncojnë çdo lloj presioni që u bëhet nga partitë politike.

Kandidati i pavarur thotë në videon e publikuar prej tij se do t’ju jap nga 5 mijë euro në këmbim të çdo videoje ku shfaqet kandidati i PS-së, Pjerin Ndreu duke blerë vota, ndërsa për çdo video ku “kapet mat”, duke bërë pazare për votat, ai premton se do t’i paguajë me 50 mijë euro. ©LAPSI.al

3 Comments

  1. Ka mundesi qe -Pjerdhini-per 50 mije euro ta filmoje veten duke bere pazare per blerjen e votave qe ti marri keto euro .Se atyre ju ka hipur pangopesia per lek shesin Bythen-dhe jo me karriken.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu