• |
ide | kryesore

Pamela Anderson tregon përdhunimet dhe abuzimet seksuale

Paparazzi, Slider

Modelja dhe aktorja kanadeze-amerikane ka pozuar për revistën Playboy dhe ka qenë pjesë e filmave më të ndjekur.

Pamela ka ngritur zërin për të drejtat e njeriut dhe mbrojtjen e grave të përdhunuara seksualisht. Por tashmë kuptohet se ajo është bërë pjesë e kësaj kauze pas përjetimeve të saj personale.

Aktorja ka publikuar në Instagram një foto të sajën dhe një shkrim, ku për herë të parë tregon se ka rënë pre e përdhunimeve dhe abuzimeve seksuale. Ajo ka përshkruar të gjithë tmerrin që ka përjetuar por pas kësaj Pamela ka dalë edhe në mbrojtje të Julian Assange, duke rrëfyer se ai nuk ka qenë një përdhunues dhe është akuzuar pa faj për këtë gjë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu