• |
ide | kryesore

Sophie Turner akuzohet se ka përdorur substanca narkotike gjatë xhirimeve (FOTO)

Paparazzi, Slider

Sophie Turner pati një moment paniku gjatë një videoje në Instagram-in e saj pasi kuptoi se aksidentalisht kishte filmuar në kamera cigaren e saj elektronike.

Ndjekësit dhe fansat e saj në fakt janë të bindur se sjellja që ajo ka bërë në video të lë të kuptosh se ajo nuk ka qenë një cigare e thjeshë por me shumë mundësi marijuane.Aktorja e njohur e serialit “Game of Thrones” ishte duke rregulluar flokët e saj ditën e djeshme dhe vendosi që të dilte live në Instagram. Ndërkohë që iu përgjigjej pyetjeve të ndjekësve në prehrin e saj mbante cigaren të cilën një moment e ka parë dhe e ka hedhur me shpejtësi në krahun e djathtë për ta larguar nga pamja vizuale e videos.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu