• |
ide | kryesore

Bratz make up, trendi më i ri (FOTO)

F1, Stil

Filmi me kartona të animuar “Bratz” ose kukullat mistrece ka qenë një frymëzim për të gjitha vazat e reja në vitet 2000. Së fundmi shumë femra të inspiruara nga këto kukulla kanë filluar të krijojnë make up-in e tyre. Nuk kanë munguar tualetet e rënduara, ngjyrat e ndezura, flokë me ngjyra të ndryshme apo dhe buzë të fryra me shkëlqim.
Mjafton të klikoni në instagram mbi hashtagun #bratzmakeup dhe aty do të gjeni miliona foto të postuara nga femra në mbarë botën.

bratz1.jpg

bratz.jpg

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu