• |
ide | kryesore

“Urimi” i Tahirit në përvjetorin e PS-së: Ne kemi gabuar, këta jo…

Lajme, Të fundit

Një urim ndryshe nga të tjerë, në këtë 28 vjetor të Partisë Socialiste. Ndonëse nuk është më pjesë e PS-së, Saimir Tahiri nuk ka kursyer një urim për PS-në, në qendër të së cilit ka vendosur disa figura që ndoshta nuk janë shumë të njohur për qytetarët, por për socialistët po. Socialistë të vërtetë i quan ai, që nuk kanë gabuar kurrë.


“E njeh Norën, po ke shkelur të paktën një herë në pragun e PS! Të përshëndet e përqafon me dashuri, siç ka bere me mua çdo herë, që shumëvjet më parë. Socialiste e thjeshtë nga ato që opozite a pushtet qofshin të tjerët, nuk i bën asnjë dallim.


Si Nora, është Tasha, Ida, Teuta, Dhurata, Haxhiu i ndjerë, e shume të tjerë që kanë qenë e janë të zotët e shtëpisë në selinë e PS, në çdo ditë e date! Bashkë me mijëra njerëz të tjerë që të PS kanë parë forcën e shpirtit për të ardhmen e fëmijëve. Ne të tjerët edhe kemi gabuar, këta jo! Kurrë! Gëzuar për ju, e për gjithë njerëzit që duan Shqipërinë”, – shkruan Tahiri.

12 Comments

 1. Spak-u po vjen fuqishem.po rrezikohet seriozisht saliu dora vete se ti je peshe e lehte fare.ato qe ti quan gabime eshte nje dosje 200 kg qe transportohet me karroce o qen bir qeni.njerezit kane bere burg per nje cigare hashash kurse ti hiene me avione me gomone e me cdo mjet tjeter ke bere trafik me ata fshateret kusherinj.o fshatar i gusmarit,kot perpelitesh.ne burg do vesh me avdylet dhe me milin e partise se sje me i mire se ata.bej qejf sa te ike vapa me gushtin se ne vjeshte do tja shikosh tymin historise.

 2. O Andi
  Po cmutin na vini si lajm kete rrugac ordiner. Ky e ka vendin ne burg si kriminel ju I beni nder duke e nxjerre si lajm kete alabak.
  Mos e dhisni muhabetin me keto lajme
  Hajde tung

 3. Keni gabuar se te hoqen ty nga froni o mustaqepidh? Se po te ishe akoma ne fron do te ishit fener socializmi neper Evrope,ë?

 4. Xhuxh bythqir qe te del mami gjyshe me minifund u hape shume bythesh shpresoj te perfundosh prape tu blé cigare per cunat

 5. Tahir lluku babashta minister i brendshem ti duhet te kishe nje ari dhe te dilje neper plazh te Durresit te gezoje femijet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu