• |
ide | kryesore

VIDEO/ Tension, përplasje dhe zjarr në qendrën e votimit në Shkodër

Lajme, Të fundit

Tension dhe përplasje mes policisë bashkiake dhe asaj të rendit në Shkodër. Në orët e mbrëmjes administrata e bashkisë ka shkuar në KZAZ numër 2 për të liruar ambientet duke u bazuar te dekreti i Presidentit për të anuluar datën e zgjedhjeve.

Aty janë përplasur me forca të shumta policie po qëndrojnë përpara portës kryesore të Pallatit të Sportit. Në njërën nga klasat ku janë vendosur materiale zgjedhore janë hedhur gurë dhe flakët kanë pushtuar dritaren e klasës. ©LAPSI.al

Përplasje midis protestuesve dhe policisë në Shkodër, thyhet xhamat e shkollës ku ndodhet materialet zgjedhore on Vidnews.

13 Comments

 1. Po pse pa mbulese mor njerez? I keni pare anarkistet jashte apo jo? Nuk luftohet nje regjim kurvash me fytyre zbuluar, se keta jane skutha, legena dhe kryesisht bythqira.
  Nuk kane burrni, qe te te dalin perballe, por punojne nen rrogoz me kercenime dhe joshje.

 2. Bravo cuna, na kthyhet ne 91. E bete Shqiperine delen e zeze te EU. Te vazhdojme keshtu, te djegim, tregohemi kafshe, qe te heqim Ramen, dhe te sjellim Moniken Meten dhe Bashen. Atehere do dale ky vend ne selamet.

 3. Ne pith te motres kush i vuri zjarrin. Ne pith te motres kush e mbeshtet. Ne pith te buqes kujt i behet qefi nga keto gjera. Ne pith te motres kush ndez zjarr me fjale. Ne pith te motres ai qe nuk e mbron dhe rri kot aty….

  1. O PSIKOPATE!
   Para dy ditesh u dogj Hong Kongu. Sot doli kryeministrja , e dhjere, i kerkoi falje qe i quajti protesuesit te revoltuar dhe pezulloi ligjin qe ia diktonte nje superfuqi si Kina. Ne kemi nje kryeminister kriminel, te kapur me dore ne kuti dhe presim qe populli te jete me i embel se ai i Hong Kongut. Mendoni o idiote, se ky zjarr nuk eshte asgje.

 4. Neri te qift hong kongu gjyshin qe te ka vdek, kina gocen po e ke se gruas tate i ben nder. Te qift shqiperia baban, te qifshin qent motren, kam qef te kishe dy vrima bythe……

 5. naten mbushni makinat dhe sillini ne tirane ata horra te perballen me ligjin. shkollat, zgjedhjet jane te popullit shqiptar dhe jane te shenjta.dhe asnje bandit nuk mund ti djege te ardhmen femijeve tane. TE ARRESTOHET MENJEHERE HAJDUTI ILIR META SI STRUMBULLAR DHE PERCARES, LULZIM BASHA SI MINUES I SISTEMIT DEMOKRATIK BOTEROR DHE SI AGJENT RUS, SALI BERISHA SI KRIMINEL PASI SHUME VELLEZER PREJ TIJ SOT HANE DHE.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu