• |
ide | kryesore

Shikoni foton +18/ Si ngrefet Rama pas takimit me të huajat

Paparazzi

Nuk ka rëndësi mosha e ndërkombëtarëve që takon, kryeministri Rama del i eksituar nga takimi, sidomos kur ato jane perkrahese te tij. Kështu i ka ndodhur atij edhe pas takimit me ambasadoren e ODHIR për zgjedhjet, Zonjen Glover që e priti në zyrën e tij sot paradite.

©lapsi.al

18 Comments

  1. i pa emer i perversit dhjerje e stalinit i qohet palla vetem per plaka e femij te mitur siq u derdh erioni ne te mbrendshme para ca dite kur kishte ne preher nje femij.keta jeni ju.ta quan ramen amerikan pra ni monster stalini shurr milladini i rrethuar nga drakulla ruse baba taku,klosi,ruqi,gjinushi ter jeten me busta stalini me bab kristaqin qe ka thith palla lenini e daj spiro koleken qe ka thith palla mugoshe e milladini esht si ti thuash mutit mjalt.

  1. Zoti i paemer 16.18 ,SHBA eshte ajo qe e shpetoi Shqiperine nga kthetrat e kelysheve sllavo greke te rusise ne ballkan ne vitet 1919 1926 , keshtu qe kuptoe vete se kujt ja ka qi robt SHBA .

   1. Greqia ne rradh te pare eshte krijese perendimore, kombi fallco neo grek u krijua ne 1831 me iniciative te cifuterise qe zoteronte Perandorine Britanike dhe perendimi e ka mbeshtet dhe financu per 190 vite.

    Sa per SHBA ajo ka mund aleatet e Shqiperise ne 2 luftra boterore , krijoi Jugosllavine ne 1920, rinjohu jugosllavine ne 1945, financoi ushtrine e titos per 20 vite etj.

    Shqiperine ne 1920 e shpetuan patriotet shqiptare dhe pastaj USA dha nje verdikt pro mbasi e kishin rethu Shqiperine me armiq.

    Lexoni pak dhe mos mbesni ne batakun e injorances masive qe ju karakterizon sepse edhe mbroni dinjitetin kombetar dhe beheni me te lire.

 1. Bravo Lapsi.
  Super lajm.
  Vetëm k*** i Ramës mungonte në këto faqe.
  Po tani që e gjetët ç’ngelet të shkruani?

  Ju pjerdhça gazetarinë!

  1. gerti votoje gerti qelbin qoi qunin per perdhunim,edvinkes elvis roshit e rames ju qohet palla vetem kur shofin femij te mitur ose plaka 90 vjeqare,nuk e ke vrejt per mamicen ,xhaxhken,xhylen e ahmwtit nu i qohet palla por bytha siq ben kur takon avdylaj,frrok,rosh e dosh.

 2. 😂😂😂😂😂

  Viza dhe viagra me grushte😂😂😂 dhe shkly baba takun😨😨😨😨 me gjithe fugen lali erin e soj e sorollop😀😁😁😁😁

 3. Mbasi e rrezuat Ramen tani merruni me karin e tij o perversat e lapsit,hajde pastaj prit hajer nga kjo lloj opozite pederaste,ruhuni pra se po ju vjen Rama me kar ne dore e po ju qi te gjithve duke filluar nga Grida Suma e duke mbaruar te Klevis Balliu,duhet te qinte Lulin te parin se i ngel hatri por ate e ka çvirgjeruar njehere me 17 maj 2017 keshtuqe do i japi vetem nje gojore….

  1. O i pa emer te qifteripjellja dhe kallam deshtaku mamin, motren, gruan, vajzen dhe te gjitha femrat e fisit..ndersa te gjitha femrat mavi te rilindjes nga 16-55 vjec silli ti qijne kinezet dhe zezaket😂🤣😂🤣😂🤣

 4. Mos more Andi Bushati respekto vehten mendoj une , cjane keto idiotizma qe shkruan more zuzar i bllokut, je shume i peshtire!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu