• |
ide | kryesore

Aurel Plasari publikon kërcënimin e bërë ndaj tij

Lajme, Të fundit

Profesori i njohur, Aurel Plasari ka publikuar ditën e sotme një mesazh kërcënues të dërguar në adresë të tij.

Në mesazhin dërguar tij, një person i quajtur Emiljano Pjetri i ka shkruar “Sa vajza ke”, duke e kërcënuar kështu në mënyrë të tërthortë.


“Lidhur me kërcënimin ndaj Kryetari i KQZ Klement Zguri do të duhet saktësuar emri i përdorur nga kërcënuesi, sepse nga një emër pak a shumë i tillë më është dërguar edhe mua një kërcenim i tërthortë dhe poshtanik, më datë 28 qershor nga fb me emrin “Emiljano Pjetri”, pra me gjasë i njëjti kërcënues.

Nuk kam dashur ta bëj publik duke më mjaftuar të kuptoj se në ç’frymë u përgatit 30 qershori i Edi Ramës.

Ndonëse e di që për mbrojtjen time dhe të të mijve nuk mobilizohet ndonjë “gardë”, po e bëj publik tani së paku si të fala për ministrin Lleshi që ruan gazin lotsjellës”, shkruan Aurel Plasari.

9 Comments

  1. Profesor mos u shqetëso fare
    Qente e rilindjes e kanë për zakon të lehin shumë dhe të hanë atë që nuk thuhet tha kryeqeni I tyre

  2. Mos e egzagjerojme me keto kercenimet..se neser do kerkoje ndonje gje ky idiot pervers me pretekstin se “ka luftuar” dhe pastaj “e kane kercenuar” ..Nejse statusin e veteranit e ka ne xhep..

  3. Ka vendosur emer katolik dhe malok, por eshte thjesht nje bythqir Lushnje ky Pjetri. Rilindas i mirfillte, frikacak e injorant! Emiliano eshte emer orthodoks, Pjetri mbiemer katolik

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.