• |
ide | kryesore

Korriku ngre temperaturat, Spar ul çmimet

Stil

Kjo verë duket se do të jetë më fantastike se kurrë, për të gjithë klientët e Spar Albania, i cili mundohet që të shpërblejë besnikërinë e të gjithë konsumatorëve që zgjedhin Spar në çdo moment, për t’u kujdesur për familjet e tyre.

Produktet më të kërkuara, vijnë për vetëm pak ditë, me çmimet më të leverdishme në përputhje edhe me moton e Spar “Jeto më mirë, shpenzo më pak!”.

Vetëm për 3 ditë, në hipermarketet Interspar në TEG dhe QTU, produktet e markave më të mira, do të jenë me çmime të padëgjuara më parë!

 • Makarona Granoro, cilësi italiane – 55 lekë
 • Vaj Luledielli Floriol – 115 lekë
 • Sheqer Teuta – 55 lekë
 • Qumësht Sterilgarda 1.5lt – 165 lekë
 • Birrë Peroni – 59 lekë
 • Meglio Sgrasatore Universale – 199 lekë
 • Detergjent Bonux 2kg – 229 lekë

Vetëm në Interspar TEG dhe QTU, ka çdo ditë më shumë dhe çdo ditë më lirë!

Oferta tronditëse vetëm në datat 5-6-7 Korrik.

SPAR Albania është pjesë e Grupit Balfin, grupi më i madh dhe inovator i investimeve në Shqipëri dhe një ndër më të mëdhenjtë në rajon. (artikull promocional)

1 Comment

 1. Kjo është një dëshmi e leximit nga të gjithë, unë jam këtu për të lejuar të gjithë botën të dijë për një njeri që shpëtoi marrëdhënien time dhe ky njeri i madh quhet Dr. IZOYA. Në të vërtetë ai bëri një punë të madhe për mua duke e kthyer ish-dashurën time që më lanë dhe premtoi se kurrë më nuk do të kthehej përsëri tek unë. Me këtë, kam arritur të kuptoj se dhënia e detajeve të Dr. IZOYA për botën do të bëjë shumë të mira për ata që kanë shkatërruar shtëpi apo marrëdhënie për të që t’ju ndihmojë të rregulloni atë marrëdhënie të thyeshme ose martesën tuaj. Mund ta arrini tek adresa e tij e postës elektronike: [email protected]. Merrni kontakt me të dhe shikoni se si problemi juaj do të zgjidhet brenda 24 orëve. Ai gjithashtu specializohet në çështjet e mëposhtme …
  (1) Ju doni ish tuaj prapa.
  (2) Dua të promovohesh në zyrën tënde.
  (3) Doni që burrat / gratë t’ju ndjekin.
  (4) Ju dëshironi një fëmijë.
  (5) Ju jeni sipërmarrës dhe dëshironi të fitoni kontrata
  (6) Dëshironi që burri juaj të jetë i juaji përgjithmonë
  (7) Ju keni nevojë për ndihmë shpirtërore.
  (8) Ju keni qenë të scammed dhe doni të shërohen paratë e humbur.
  (9) Ndaloni divorcin
  (10) Thirrja e riteve të parave
  (11) Fito zgjedhjet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu