• |
ide | kryesore

‘Miss Shqipëria 2019’, fituese vajza nga Italia

Paparazzi, Slider

Mbrëmjen e djeshme në kalanë e Libohovës është mbajtur kompeticioni i bukurisë “Miss Shqipëria 2019”.

Në këtë kompeticion kanë marrë pjesë vajzat më të bukura dhe kurorën e rrëmbeu Klea Bushi. Klea ka jetuar prej 22 vitesh në Itali dhe pak kohë më parë ka fituar “Miss Pavarësia” mes vajzave të Diasporës.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu