• |
ide | kryesore

E pazakontë në Vlorë, 4 delfinë ngecin në plazh

Lajme, Të fundit

Ngecin 4 delfinë në plazhin e Akërnisë. Mësohet se 4 delfinë kanë dalë në bregdet dhe kanë ngecur për disa minuta.

Kanë qenë pushuesit ata që i kanë pikasur dhe i kanë ndihmuar të kthehen në det.


Më pas raportohet se delfinët janë larguar në thellësinë e detit, fatmirësisht pa u lënduar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu