• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit për sot dhe nesër/ Sa do vazhdojnë temperaturat përvëluese

Arkiva, Lajme, Të fundit

Parashikimi i motit për ditën e sotme, që pritet nga më të nxehtat e këtij viti, dhe ai i ditës së nersërve, datë 14 gusht, vjen si më poshtë nga Meteoalb.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu