• |
ide | kryesore

Camila Cabello & Shawn Mendes performojnë së bashku në MTV (VIDEO)

Paparazzi, Slider

Prej disa javësh, Camila Cabello dhe Shawn Mendes janë kthyer në dyshen më të përfolur të showbizit, të cilët nga shokë të ngushtë u kthyen në të dashur

Mbrëmjen e kaluar, Camila dhe Shawn kanë performuar në evenimentin“Video Music Awards”, ku kanë kënduar këngën e tyre“Senorita”.
Sytë e të gjithëve kanë qenë mbrëmë nga çifti, i cili dhuroi një super performancë ku gati sa s’u puthën!


 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu