• |
ide | kryesore

Befasi në mesfushë, ja si Reja vendos skuadrën kundër Francës

Sport

Ndryshime radikale në mesfushë, ndërsa skema e palëvizshme. Edy Reja ka befasuar më zgjedhjet e tij në qendër, duke provuar nga minuta e parë Ramadanin përpara mbrojtjes, në shoqërinë e Abrashit dhe surprizës Bare. Nëse nuk është çudi zgjedhja e autorit të golit të dytë kundër Moldavisë, Bare ka mundur konkurencën e Memushajt e Xhakës. Mbrojtja është ajo që mendohej, pas kthimit në dispozicion të Xhimshitit, ndërsa edhe sulmi është Balaj-Uzuni.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu