• |
ide | kryesore

Ndërron jetë aktori italian, gjendet i varur në oborrin e shtëpisë

Paparazzi, Slider

Tragjik ka rezultuar fati i aktorit italian Federico Palmieri, i cili u gjet i varur në banesën e tij.
Ngjarja ndodhi dje pasdite në Piazza të Bolonjës.
Siç raportojnë mediat italiane ai ishte gjetur në kopshtin e banesës, i varur në litar.
Po ashtu thuhet se aktori jetonte me nënën dhe qenin e tij.
Deri më tani nuk dihen ende motivet e ngjarjes së rëndë që e çuan aktorin të ndërmerrte hapin e rëndë.

1 Comment

  1. Korrigjoni datën: dje i bie të dielën 8 shtator. Në fakt ngjarja ka ndodhur të enjten 5 shtator, këtë mund ta verifikoni fare lehtë nëpërmjet kërkimit në internet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu