• |
ide | kryesore

Kampionia e notit në rrëfimet hot: “Seksi është fondamental, burrave iu fus frikën”

Sport

Federica Pellegrini ka folur për gjithcka e mbi të gjitha për pjesën që i pëlqen asaj më shumë, jetën private, në një intervistë për Messaggero. Përvec sportit, mbretëresha e notit italian ka folur edhe për jetën e saj, burrat dhe seksin: “Gratë i fusin frikën shumë burrave. Por besoj se nuk janë gratë që të fusin frikën, por janë burrat që kanë frikë nga emancipimi i gruas. Federica të fut frikën? Shumë”.
Mbi dashurinë e seksin, Pellegrini nuk zhgënjen pritshmëritë: “E sigurtë se kanë qenë më të shumta rastet kur jam tradhëtuar. Dashuria është një ndjenjë që të bën të zgjedhësh persona të ndryshëm, pavarësisht periudhës në të cilën ndodhesh. Rritet me ty. Seksi është fondamental. Kohët e fundit, në dy apo tre vitet e fundit kamë arritur të kem një fizik në të cilin e gjej veten 100%. Kam filluar të jem seksi në rrjetet sociale që kur më ka pëlqyer vetja”.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *