• |
ide | kryesore

FOTO/ Aksident i rëndë në Korçë, 1 viktimë dhe 4 të plagosur

Lajme, Të fundit

Një aksident tragjik ka ndodhur pasditen e sotme në Korçë. Nga përplasja kokë më kokë e dy makinave një person ka humbur jetën dhe 4 të tjerë janë të plagosur rëndë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pranë fshatit Leshnice në rrugën Korçë-Pogradec.

Siç edhe shihet edhe nga fotot pasojat e aksidentit kanë qenë tragjike. Policia ka nisur hetimet për të zbardhur shkaqet e përplasjes, ndërsa nuk ka të dhëna për identitetin e viktimës dhe të plagosurve.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu