• |
ide | kryesore

Jonida dhe Besniku i japin fund beqarisë (Foto)

Paparazzi, Slider

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi i kanë dhënë fund beqarisë në një ceremoni të mbajtur pasditen e sotme në bregdet. Të ftuar kanë qenë miqtë dhe të afërmit por edhe kolegë të nuses dhe dhëndrrit.

Jonida kishte zgjedhur një fustan të bardhë të  ngushtë që nxjerr në pah format fizike ndërsa Besniku kishte zgjedhur një kostum blu.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu