• |
ide | kryesore

Rihanna humb pjesëtarin e familjes

Paparazzi, Slider

Rihanna, ka humbur ditën e sotme një person të familjes së saj.

Këngëtarja e ka ndarë lajmin me ndjekësit në ‘Instagram’, duke treguar se ka humbur xhaxhain. Ajo ka publikuar një foto të babait dhe xhaxhait të saj, ndërsa krahas postimit shkruan:


“Prehu në paqe xhaxha Rudy!”

Menjëherë në foto kanë vërshuar komentet e ngushëllimit për këngëtaren dhe familjen e saj. Ajo nuk e ka treguar shkakun e ndarjes nga jeta të xhaxhait të saj, duke preferuar të ruajë privatësinë për këtë pjesë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu