• |
ide | kryesore

Liam, puthje me të dashurën e re në publik (Foto)

Paparazzi, Slider

Aktori 29-vjeçar gjithashtu është duke shijuar lidhjen e tij të re romantike dhe pasionante me Maddison Brown pa u fshehur aspak nga mediat dhe paparacët.

Ata janë fotografuar duke u puthur dhe përqafuar të enjten në mbrëmje në rrugët e New York-ut. Çifti ka qenë duke pirë një gotë dhe janë shfaqur shumë të dashuruar duke u puthur plot pasion. Duket se Liam e ka lënë në të shkuar lidhjen me Mileyn dhe aq sa shihet nga fotot është duke jetuar i lumtur dashurinë e re.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu