• |
ide | kryesore

Aktori akuzohet nga ish gruaja për kërcënim

Paparazzi, Slider

Në nëntor të vitit 2014, Jeremy Renner u divorcua nga Sonni Pacheco pas dhjetë muajsh martesë. Asokohe, Pacheco tha se shkak i ndarjes ishte mospërputhja e karaktereve. Tani, ajo thotë se Renner tentoi ta vriste.

Në dokumentat e gjykatës, siguruar nga TMZ, Pacheco tha se nëntorin e shkuar, Renner ishte në një club, kishte pirë kokainë dhe i kishte thënë dikujt se “nuk merrej dot më me të dhe se thjesht donte ta zhdukte nga faqja e dheut.” Gjithashtu, ajo tha se një dado e dëgjoi Renner të thoshte se do të shkonte në shtëpinë e saj për ta vrarë, e për të vrarë veten më pas sepse Ava “më mirë të mos ketë asnjë prind sesa të ketë Sonni-n si nënë.” Pacheco kërkon kujdestari të plotë të vajzës së tyre 6-vjeçare, Ava.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu